Zara Chalet

Zara Chalet

VERIFICĂ DISPONIBILITATEA

Hotel: Zara Chalet

Adresă: Strada Sextil Pușcariu 37, 507025 Bran, România

Zara Chalet se găsește în Bran, la 8 minute de mers pe jos de Castelul Bran, și oferă o grădină, un lounge comun, o terasă și parcare privată gratuită. Această pensiune de 4 stele oferă WiFi gratuit și un bar. Personalul proprietății poate organiza servicii de transport de la/la aeroport.

La această pensiune, toate camerele au birou, televizor cu ecran plat, baie proprie, lenjerie de pat și prosoape. Baia proprie oferă un duș, articole de toaletă gratuite și un uscător de păr. Unitățile includ un dulap pentru haine și o cafetieră.

În Bran și în împrejurimi, oaspeții cazați la Zara Chalet pot desfășura diverse activități, printre care schi. Zara Chalet se află la 13 km de Dino Parc și la 29 km de Piața Sfatului. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internațional Sibiu, situat la 140 km de această pensiune. Cuplurile apreciază în mod deosebit această locație. I-au dat scorul 9,6 pentru un sejur pentru 2 persoane. Distanța din descrierea proprietății este calculată folosind © OpenStreetMap.

Facilități oferite de Zara Chalet

Facilități în cameră

Activități

Zara Chalet oferă o gamă variată de activități, inclusiv schi.

Informații importante

Zara Chalet primește cereri speciale - trimiteți la pasul următor!

Check-in și Check-out

Check-in: De la 15:00 la 22:00. Check-out: De la 6:00 la 11:00. La check-in, oaspeților li se cere să prezinte un document de identitate cu fotografie și un card de credit.

Politici

Politica privind anularea și plata în avans variază în funcție de tipul unității de cazare. Copiii de orice vârstă sunt bine-veniți, iar animalele de companie nu sunt acceptate. Fumatul nu este permis, iar petrecerile/evenimentele nu sunt permise.

Limbi vorbite

Zara Chalet personalul vorbește engleză, italiană și română.

VERIFICĂ DISPONIBILITATEA

Locația hotelului:

Strada Sextil Pușcariu 37, 507025 Bran, România

Alte cazări din apropiere care ar putea să te intereseze: